Záhradné solárne svietidlo LatarniaLED - 155 cm - Black

14,40€ s DPH
Momentálne vypredané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Int. kód: 5908263387386
Množstvo:
HLAVNÉ VÝHODY:

 1. Svietidlo je možné zostaviť dvoma spôsobmi! - zapichnuté a zavesené.
 2. Doba  svietenia 8h.
 3. Studené  biele  svetlo -  6500K.
 4. DIP LED s vysokým výkonom.
 5. Senzor šera - lampa  sa automaticky  zapne po  zotmení.
 6. Úspora energie  a jednoduchá inštalácia.
 7. Praktickosť  spojená s  ekológiou!
 8. Vysoký stupeň ochrany proti poveternostným vplyvom -  IP44.
 9. Amorfný  solárny panel -  nabíja sa počas zamračených dní.
 10. Výrobok je vyrobený z  najkvalitnejších materiálov.
 11. Solárna lampa pre každé ročné obdobie.

 Čierny  solárny lampáš vysoký 155 cm   bude  dekoratívnym a praktickým osvetlením vašej záhrady. V exotickom, jedinečnom štýle zmení našu záhradu, dom a terasu na zázrak.

 • Solárne osvetlenie  je praktické aj ekologické.
 • Záhradná lampa bola vytvorená, aby slúžila ako  dekorácia, ozdoba , ktorej účelom je predmety nielen osvetľovať, ale aj vystavovať.

Vďaka solárnemu osvetleniu bude vaša záhrada nádherná v lete aj v zime.

Studená farba svetla povzbudí k aktívnemu večeru

 • Lampa má integrovaný svetelný zdroj, ktorý svieti studeným  bielym svetlom  (6500K)  - vytvorí

Fantastický vizuálny efekt a radosť z prostredia v letnom období?

 • Solárne lampy  navodia estetický vzhľad, budú vyzerať skvele a vytvoria v prostredí príjemnú, jedinečnú atmosféru. Tento typ osvetlenia sa používa aj ako dekoratívne osvetlenie priestoru a osvetlenie rastlinnej kompozície.


Chcete si dať na vetvu stromu? Dokáže sa prilepiť na zem a osvetliť cestu?

 • Prezentovaná lampa je  zatĺkaná,  ale aj  visiaca,  dá sa  sňať  z  háčika  a poslúži ako  lampáš.
 • Môžete ho nalepiť na dvere vedúce do záhrady alebo zavesiť na stromy, oplotenie, alebo umiestniť popri cestičkách, uličkách, príjazdových cestách.  Solárna lampa má rozptýliť tmu a urobiť cestu bezpečnejšou. VŠETKO ZÁVISÍ OD VÁS, AKO HO NAMONTUJETE!

Ukážte svoju skalku alebo inú časť záhrady!

 • Niekoľko týchto  solárnych lámp  zvýrazní atmosféru záhrady. Sú ideálne na vystavenie a zdobenie skalky alebo inej časti záhrady, na ktorej vám obzvlášť záleží. Imitácia kameňa bude skvelým nápadom na osvetlenie cesty k domu.

A večer ... odvezte sa bezpečne do auta alebo do altánku.

 • Pozdĺž záhradnej uličky alebo cesty do garáže umiestnite na obe strany asi tucet  lampášov , solárne lampy majú zabudovaný  súmrakový senzor,  ktorý  automaticky  aktivuje osvetlenie pri  súmraku,  takže  sa môžete bezpečne  prechádzať po krásne osvetlenej ceste v večer .

Praktickosť spojená s ekológiou!

 • Starostlivosť o životné prostredie je nevyhnutnosťou, ako vieme, letné obdobie je spojené s trávením voľného času vonku, pri oddychu, relaxe či stretnutiach organizovaných na záhrade, solárne osvetlenie bude perfektným riešením, ktoré nám dodá svetlo!
  Solárne lampy
   sú  ekologické , pretože zachytávajú  slnečnú energiu  a ukladajú ju do batérie, vďaka čomu nám nevznikajú žiadne ďalšie finančné výdavky. Takže .... solárne osvetlenie  je  praktické aj ekologické.

Vytvorte magickú atmosféru rýchlo, jednoducho, ale efektívne a zároveň ušetrite peniaze.

 • Solárne osvetlenie  vám ušetrí únavnú a nákladnú inštaláciu elektrických rozvodov. Špajľu stačí  zapichnúť do zeme  ALEBO  zavesiť  na miesto  , kam dopadajú slnečné lúčeaby večer prežiaril romantickým, krásnym svetlom.
 • Výhodou je, že  amorfný  solárny panel sa nabíja aj počas  zamračených dní!

Ďalšie informácie:

 1. DIP LED DIÓDA  - má veľmi  dlhú životnosť,  je  odolná voči mechanickému poškodeniu  , ako aj vlhkosti a nízkej teplote, bez problémov odolá otrasom, otrasom či pádom, je  ekologická,  pretože  neobsahuje  ortuť ani iné látky škodlivé pre životné prostredie.
 2. STUPEŇ OCHRANY IP44  - sme si  100%  istí, že je chránený proti pevným prvkom s hrúbkou 1 mm a pádom z akéhokoľvek uhla zo všetkých strán.
 3. AMORFICKÝ SOLÁRNY PANEL  - vyznačuje sa  pružnosťou a ľahkosťou, elegantná, tmavá farba  a  vysoký výkon  (získaný vďaka redukcii negatívneho oslnenia technológiou absorpcie slnečného žiarenia),  vysoká  energetická účinnosť aj pri slabom slnečnom žiarení  (6-10%) .

 

 

Často prikúpené produkty, všetko skladom