Záhradná solárna lampa závesná drôtená - 10x LED SMD - teplé biele svetlo

12,10€ s DPH
Momentálne vypredané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Int. kód: 8595159837574
Množstvo:
HLAVNÉ VÝHODY:

 1. Doba svietenia 8h.
 2. Teplé biele svetlo - 3000K.
 3. 10x vysokovýkonná SMD LED .
 4. Hra svetla a tieňa.
 5. Senzor súmraku - lampa  sa automaticky zapne po zotmení.
 6. Úspora energie a jednoduchá inštalácia.
 7. Mechanický vypínač ON/OFF.
 8. Vysoký stupeň ochrany proti poveternostným vplyvom -  IP44.
 9. Amorfný solárny panel -  nabíja sa počas zamračených dní.
 10. Výrobok je vyrobený z  najkvalitnejších materiálov.
 11. Solárna lampa pre každé ročné obdobie.

Čierna drôtená / kovová solárna lampa zo série  LARGE LED TORCH bude  dekoratívnym a praktickým osvetlením vašej záhrady. Klasický model lampáša v rustikálnom štýle bude jedinečným doplnkom vo vašej záhrade. V exotickom, jedinečnom štýle zmení našu záhradu, dom a terasu na zázrak.

 • Zavesením  alebo  umiestnením  niekoľkých takýchto svietidiel získate fantastický vizuálny efekt . Dáva šancu dosiahnuť rovnováhu  medzi  dobrou viditeľnosťou a  strávením teplého letného večera v takomto atmosférickom  svetle. Takáto maličkosť vo vašej záhrade určite očarí každého.
 • Záhradná lampa bola vytvorená, aby slúžila ako dekorácia, ozdoba, ktorej účelom je predmety nielen osvetľovať, ale aj vystavovať. 

Vďaka solárnemu osvetleniu bude vaša záhrada nádherná v lete aj v zime.

Teplá farba svetla vás povzbudí k odpočinku

 • Lampa má integrovaný svetelný zdroj, ktorý svieti teplým bielym svetlom (3000K) - navodí príjemnú relaxačnú atmosféru a povzbudí k odpočinku.

Fantastický vizuálny efekt a radosť z
prostredia v letnom období?

 • Zavesenie asi tucta svietidiel dodá estetický vzhľad, budú vyzerať skvele a vytvoria v okolí príjemnú, jedinečnú atmosféru. 

Ukážte svoju skalku alebo inú časť záhrady!

 • Dekoratívne solárne lampáše zdôraznia atmosféru záhrady. Sú ideálne na vystavenie a skrášlenie skalky alebo inej časti záhrady, na ktorej vám obzvlášť záleží. Imitácia ohňa bude skvelým nápadom na osvetlenie cesty k domu.

A večer ... odvezte sa bezpečne do auta alebo do altánku.

 • Umiestnite niekoľko závesných svietidiel na obe strany pozdĺž záhradnej uličky alebo cesty do garáže, solárne lampy majú zabudovaný súmrakový senzor,  ktorý  automaticky  aktivuje osvetlenie pri  súmraku, vďaka čomu budete bezpečne prechádzať po krásne osvetlenej cestičke večer .

Praktickosť spojená s ekológiou!

 • Starostlivosť o životné prostredie je nevyhnutnosťou, ako vieme, letné obdobie je spojené s trávením voľného času vonku, pri oddychu, relaxe či stretnutiach organizovaných na záhrade, solárne osvetlenie bude perfektným riešením, ktoré nám dodá svetlo! Solárne lampy sú ekologické , pretože zachytávajú  slnečnú energiu  a ukladajú ju do batérie, vďaka čomu nám nevznikajú žiadne ďalšie finančné výdavky. Takže .... solárne osvetlenie  je  praktické aj ekologické.

Vytvorte magickú atmosféru rýchlo, jednoducho, ale efektívne a zároveň ušetrite peniaze.

 • Solárne osvetlenie  vám ušetrí únavnú a nákladnú inštaláciu elektrických rozvodov. Solárne svietidlo stačí zavesiť alebo umiestniť na miesto, kam dopadajú slnečné lúče.
 • Výhodou je, že amorfný solárny panel sa nabíja aj počas zamračených dní! 

Ďalšie informácie:

 1. 10x SMD LED -  LED drôtSMD diódami   majú veľmi  dlhú životnosť, až 10000h,  charakteristické vlastnosti  týchto LED  sú malé rozmery a široký uhol vyžarovania svetla.
 2. STUPEŇ OCHRANY IP44  - sme si  100%  istí, že je chránený proti pevným prvkom s hrúbkou 1 mm a pádom z akéhokoľvek uhla zo všetkých strán.
 3. AMORFICKÝ SOLÁRNY PANEL  - vyznačuje sa  pružnosťou a ľahkosťou, elegantná, tmavá farba a vysoký výkon  (získaný vďaka redukcii negatívneho oslnenia technológiou absorpcie slnečného žiarenia),  vysoká  energetická účinnosť aj pri slabom slnečnom žiarení  (6-10%) .
 4. VYMENITEĽNÁ BATÉRIA - možnosť výmeny použitej batérie (1x AA batéria) .

NAJLEPŠÍ SPÔSOB POUŽITIA

 • na terasu, balkón, verandu  - má odrážať potreby členov domácnosti, jemná a mihotavá žiara okolo vrhá teplejšie a príťažlivé svetlo
 • zdobenie stanov a vonkajších priestorov  - na vytvorenie magickej atmosféry,
 • vo dverách vedúcich do záhrady alebo zavesených na stromoch, oplotení alebo pozdĺž ciest, uličiek, príjazdových ciest - >> má rozptýliť tmu a urobiť cestu bezpečnejšou,
 • zvýraznenie prvkov drobnej záhradnej architektúry, ako aj jazierok a bazénov,
 • doplnenie a zlepšenie rastlinných kompozícií,
 • kulisy na fotenie, svadobné a plesové dekorácie,
 • osvetlenie parkiet a pódií.

Často prikúpené produkty, všetko skladom