Solárna UV LED lampa do záhrady, prenosná, odpudzujúca hmyz

10,60€ s DPH
Skladom
Na externom sklade, odoslanie možné 1-4 dni
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Int. kód: 8595159842110
Množstvo:
HLAVNÉ VÝHODY:

 1. ODPUDZUJEE A ZABÍJA HMYZ, komáre (UV LED).
 2. Po nabití je možné lampu zobrať cez noc domov a umiestniť ju vedľa postele.
 3. Insekticíd.
 4. Doba svietenia 8h.
 5. DVA REŽIMY OSVETLENIA.
 6. Studené biele svetlo - 6500K.
 7. 2x vysokovýkonná LED.
 8. VYMENITEĽNÁ BATÉRIA (1x AA batéria).
 9. Senzor súmraku - lampa  sa automaticky  zapne po  zotmení.
 10. Úspora energie  a jednoduchá inštalácia  (ZÁVESNÉ, STOJANÉ, KLEPNUTÉ).
 11. Praktickosť  spojená s  ekológiou!
 12. Vysoký stupeň ochrany proti poveternostným vplyvom -  IP44.
 13. Polykryštalický  solárny panel -  nabíja sa počas zamračených dní.
 14. Výrobok je vyrobený z  najkvalitnejších materiálov.
 15. Solárna lampa pre každé ročné obdobie.

Solárny lampáš , ktorý odpudzuje muchy, komáre a iný hmyz  , bude dekoratívnym a praktickým osvetlením vašej záhrady. UVA svetlo zabíja hmyz, ktorý sa približuje k elektrickej sieti.

 • Dáva šancu dosiahnuť  rovnováhu  medzi  dobrou viditeľnosťou  a  strávením  teplého letného  večera  v takom atmosférickom svetle  bez komárov.  Takáto maličkosť vo vašej záhrade určite očarí každého.
 • Záhradná lampa bola vytvorená, aby slúžila ako  dekorácia, ozdoba , ktorej účelom je predmety nielen osvetľovať, ale aj vystavovať. 

Vďaka solárnemu osvetleniu bude vaša záhrada nádherná v lete aj v zime.

Studená farba svetla povzbudí k aktívnemu večeru

 • Lampa má integrovaný svetelný zdroj, ktorý svieti studeným  bielym svetlom  (6500K)  - vytvorí príjemnú relaxačnú atmosféru a povzbudí k odpočinku.

Dva svetelné režimy

 • Funkcia  ON2  - svieti stálym bielym studeným svetlom, funkcia  ON1  - svieti  ultrafialovým  svetlom a  používa sa na hubenie hmyzu a komárov.

Fantastický vizuálny efekt a radosť z
prostredia v letnom období?

 • Zavesenie asi tucta  svietidiel dodá estetický vzhľad, budú vyzerať skvele a vytvoria v okolí príjemnú, jedinečnú atmosféru. 
 

Ukážte svoju skalku alebo inú časť záhrady!

 • Dekoratívne solárne lampáše zdôraznia atmosféru záhrady. Sú ideálne na vystavenie a skrášlenie skalky alebo inej časti záhrady, na ktorej vám obzvlášť záleží. Imitácia ohňa bude skvelým nápadom na osvetlenie cesty k domu.

A večer ... odvezte sa bezpečne do auta alebo do altánku.

 • Umiestnite niekoľko závesných lámp na obe strany pozdĺž záhradnej uličky alebo cesty do garáže, solárne lampy majú zabudovaný súmrakový senzor,  ktorý  automaticky  aktivuje osvetlenie pri  súmraku, takže sa večer môžete pokojne prechádzať po krásne osvetlenej cestičke a nenechať sa poštípať komármi.

Praktickosť spojená s ekológiou!

 • Starostlivosť o životné prostredie je nevyhnutnosťou, ako vieme, letné obdobie je spojené s trávením voľného času vonku, pri oddychu, relaxe či stretnutiach organizovaných na záhrade, solárne osvetlenie bude perfektným riešením, ktoré nám dodá svetlo!
 • Solárne lampy  sú  ekologické , pretože zachytávajú  slnečnú energiu  a ukladajú ju do batérie, vďaka čomu nám nevznikajú žiadne ďalšie finančné výdavky. Takže .... solárne osvetlenie  je  praktické aj ekologické.

Vytvorte magickú atmosféru rýchlo, jednoducho, ale efektívne a zároveň ušetrite peniaze.

 • Solárne osvetlenie vám ušetrí únavnú a nákladnú inštaláciu elektrických rozvodov. Cez  drôtik  môžeme lampu zavesiť na rôzne veci,  súčasťou sady je špíz , vďaka ktorému môžeme  lampu zapichnúť  do zeme.
 • Výhodou je, že  amorfný  solárny panel sa nabíja aj počas  zamračených dní! 

Ďalšie informácie:

 1. 2x LED  - má veľmi dlhú životnosť,  je odolná voči mechanickému poškodeniu, ako aj vlhkosti a nízkej teplote, odolá otrasom, otrasom či pádom, je ekologická,  pretože neobsahuje ortuť ani iné látky škodlivé pre životné prostredie.
 2. STUPEŇ OCHRANY IP44  - sme si  100%  istí, že je chránený proti pevným prvkom s hrúbkou 1 mm a pádom z akéhokoľvek uhla zo všetkých strán.
 3. POLYKRYŠTALICKÝ SOLÁRNY PANEL  - vyrobí o niekoľko percent viac elektriny ako štandardné solárne panely. Solárny článok je jeden veľký kryštál, v ktorom sa elektróny voľne pohybujú. Vlastnosti sú:  najvyššia účinnosť (sú vyrobené z najlepšej triedy kremíka),  životnosťnabíjanie pri slabom slnečnom svetle, vyššia  odolnosť voči vysokým teplotám.

NAJLEPŠÍ SPÔSOB POUŽITIA

 • na terasu, balkón, verandu  - má odrážať potreby členov domácnosti, jemná a mihotavá žiara okolo vrhá teplejšie a príťažlivé svetlo
 • zdobenie stanov a vonkajších priestorov  - na vytvorenie magickej atmosféry,
 • vo dverách vedúcich do záhrady alebo zavesených na stromoch, oplotení alebo pozdĺž ciest, uličiek, príjazdových ciest - >> má rozptýliť tmu a urobiť cestu bezpečnejšou,
 • zvýraznenie prvkov drobnej záhradnej architektúry, ako aj jazierok a bazénov,
 • doplnenie a zlepšenie rastlinných kompozícií,
 • kulisy na fotenie, svadobné a plesové dekorácie,
 • osvetlenie parkiet a pódií.

Často prikúpené produkty, všetko skladom