Záhradné solárne LED svietidlo TUBA - silver

2,51€ s DPH
Momentálne vypredané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Int. kód: 5907477033478
Množstvo:
HLAVNÉ VÝHODY:

 1. Doba  svietenia 6h.
 2. Studené  biele svetlo - 6500K.
 3. Vysokovýkonná LED.
 4. Senzor šera - lampa  sa automaticky  zapne po  zotmení.
 5. Úspora energie  a jednoduchá inštalácia.
 6. Praktickosť spojená s ekológiou!
 7. Vysoký stupeň ochrany proti poveternostným vplyvom -  IP44.
 8. Amorfný  solárny panel -  nabíja sa počas zamračených dní.
 9. Výrobok je vyrobený z najkvalitnejších materiálov (nehrdzavejúca oceľ + plast) .
 10. Solárna lampa pre každé ročné obdobie.

Solárne svietidlo TUBA v inox / striebornej farbe bude dekoratívnym a praktickým osvetlením vašej záhrady. Dokonale zdôrazní atmosféru záhrady a vnesie do okolia domu jedinečnú atmosféru, vďaka nevšednej hre svetiel a tieňov.

 • Solárne osvetlenie  je praktické aj ekologické.
 • Záhradná lampa bola vytvorená ako  dekorácia, ozdoba , ktorej účelom nie je predmety silne osvetľovať, ale zobrazovať.

Vďaka solárnemu osvetleniu bude vaša záhrada nádherná v lete aj v zime.

Studená farba svetla povzbudí k aktívnemu večeru

 • Lampa má integrovaný svetelný zdroj, ktorý svieti studeným  bielym svetlom  (6500K)  - vytvorí príjemnú relaxačnú atmosféru a povzbudí k odpočinku.

Fantastický vizuálny efekt a radosť z krásneho
prostredia v letnom období?

 • Umiestnenie tucta takýchto lampičiek zvýrazní atmosféru záhrady a navodí estetický vzhľad, budú vyzerať skvele a vytvoria v okolí príjemnú, jedinečnú atmosféru. Tento typ osvetlenia sa používa aj ako dekoratívne osvetlenie priestoru a osvetlenie rastlinnej kompozície. Lampa svieti studeným  bielym svetlom.

A večer ... odvezte sa bezpečne do auta alebo do altánku.

 • Umiestnite tucet lampičiek na obe strany pozdĺž záhradnej uličky alebo cesty do garáže, solárne lampy majú zabudovaný  súmrakový senzor,  ktorý  automaticky  aktivuje osvetlenie pri  súmraku,  takže  sa večer môžete bezpečne  prechádzať po krásne osvetlenej ceste 

Praktickosť spojená s ekológiou!

 • Starostlivosť o životné prostredie je nevyhnutnosťou, ako vieme, letné obdobie je spojené s trávením voľného času vonku, pri oddychu, relaxe či stretnutiach organizovaných na záhrade, solárne osvetlenie bude perfektným riešením, ktoré nám dodá svetlo!
  Solárne lampy
   sú  ekologické , pretože zachytávajú  slnečnú energiu  a ukladajú ju do batérie, vďaka čomu nám nevznikajú žiadne ďalšie finančné výdavky. Takže .... solárne osvetlenie  je  praktické aj ekologické.

Vytvorte magickú atmosféru rýchlo, jednoducho, ale efektívne a zároveň ušetrite peniaze.

 • Solárne osvetlenie  vám ušetrí únavnú a nákladnú inštaláciu elektrických rozvodov. Stačí,  ak špíz solárnej lampy zapichnete  do zeme na miesto, kam dopadajú slnečné lúče.
 • Výhodou je, že  amorfný  solárny panel sa nabíja aj počas  zamračených dní! 

Ďalšie informácie:

 1. LED DIÓDA  - má veľmi  dlhú životnosť,  je  odolná voči mechanickému poškodeniu  , ako aj vlhkosti a nízkej teplote, bez problémov odolá vibráciám, otrasom či pádom, je  ekologická,  pretože  neobsahuje  ortuť ani iné škodlivé látky k životnému prostrediu.
 2. STUPEŇ OCHRANY IP44  - sme si  100%  istí, že je chránený proti pevným prvkom s hrúbkou 1 mm a pádom z akéhokoľvek uhla zo všetkých strán.
 3. AMORFNÝ SOLÁRNY PANEL  - vyznačuje sa  pružnosťou a ľahkosťou, elegantná, tmavá farba  a  vysoký výkon  (získaný vďaka redukcii negatívneho oslnenia technológiou absorpcie slnečného žiarenia),  vysoká  energetická účinnosť aj pri slabom slnečnom žiarení  (6-10%) .

 

Často prikúpené produkty, všetko skladom