Záhradná solárna zapichovacia UV lampa SPIKE 43cm - odpudzujúca hmyz

8,20€ s DPH
Skladom
Na externom sklade, odoslanie o 3-10 dní
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Int. kód: 8595159842141
Množstvo:
HLAVNÉ VÝHODY:

 1. OČISTUJE A ZABÍJA HMYZ, komáre (UV LED).
 2. Insekticíd.
 3. Doba svietenia 8h.
 4. DVA REŽIMY OSVETLENIA.
 5. Studené biele svetlo - 6500K.
 6. 2x vysokovýkonná LED.
 7. VYMENITEĽNÁ BATÉRIA (1x AA batéria).
 8. Senzor súmraku - lampa  sa automaticky  zapne po  zotmení.
 9. Úspora energie  a jednoduchá inštalácia.
 10. Praktickosť spojená s ekológiou!
 11. Vysoký stupeň ochrany proti poveternostným vplyvom -  IP44.
 12. Polykryštalický solárny panel -  nabíja sa počas zamračených dní.
 13. Výrobok je vyrobený z najkvalitnejších materiálov.
 14. Solárna lampa pre každé ročné obdobie.

Solárna lampa, ktorá odpudzuje muchy, komáre a iný hmyz , bude dekoratívnym a praktickým osvetlením vašej záhrady. UVA svetlo zabíja hmyz, ktorý sa približuje k elektrickej sieti. 

 • Dáva šancu dosiahnuť rovnováhu medzi dobrou viditeľnosťou a strávením teplého letného večera v takom atmosférickom svetle bez komárov. Takáto maličkosť vo vašej záhrade určite očarí každého.
 • Záhradná lampa bola vytvorená, aby slúžila ako dekorácia, ozdoba, ktorej účelom je predmety nielen osvetľovať, ale aj vystavovať. 

Vďaka solárnemu osvetleniu bude vaša záhrada nádherná v lete aj v zime.

Studená farba svetla povzbudí k aktívnemu večeru

 • Lampa má integrovaný svetelný zdroj, ktorý svieti studeným bielym svetlom  (6500K)  - vytvorí

Dva svetelné režimy

 • Funkcia ON2 - svieti stálym bielym studeným svetlom, funkcia ON1  - svieti ultrafialovým svetlom a používa sa na hubenie hmyzu a komárov.

Fantastický vizuálny efekt a radosť z
prostredia v letnom období?

 • Umiestnenie tucta takýchto lampičiek vytvorí estetický vzhľad, bude vyzerať skvele a vytvorí v okolí príjemnú, jedinečnú atmosféru. Tento typ osvetlenia sa používa aj ako dekoratívne osvetlenie priestoru a osvetlenie studeným bielym svetlom.

A večer ... odvezte sa bezpečne do auta alebo do altánku.

 • Umiestnite tucet lámp na obe strany pozdĺž záhradnej uličky alebo cesty do garáže, solárne lampy majú zabudovaný súmrakový senzor,  ktorý automaticky aktivuje osvetlenie pri súmraku,  takže sa večer môžete bezpečne prechádzať po krásne osvetlenej ceste .

Praktickosť spojená s ekológiou!

 • Starostlivosť o životné prostredie je nevyhnutnosťou, ako vieme, letné obdobie je spojené s trávením voľného času vonku, pri oddychu, relaxe či stretnutiach organizovaných na záhrade, solárne osvetlenie bude perfektným riešením, ktoré nám dodá svetlo!
 • Solárne lampy sú ekologické, pretože zachytávajú slnečnú energiu a ukladajú ju do batérie, vďaka čomu nám nevznikajú žiadne ďalšie finančné výdavky. Takže .... solárne osvetlenie je praktické aj ekologické.

Vytvorte magickú atmosféru rýchlo, jednoducho, ale efektívne a zároveň ušetrite peniaze.

 • Solárne osvetlenie vám ušetrí únavnú a nákladnú inštaláciu elektrických rozvodov. Spôsob montáže treba prispôsobiť efektu, ktorý chceme dosiahnuť. 
 • Výhodou je, že polykryštalický solárny panel sa nabíja aj počas zamračených dní! 

Ďalšie informácie:

 1. 2x LED  - má veľmi dlhú životnosť,  je odolná voči mechanickému poškodeniu, ako aj vlhkosti a nízkej teplote, odolá otrasom, otrasom či pádom, je  ekologická,  pretože neobsahuje ortuť ani iné látky škodlivé pre životné prostredie.
 2. STUPEŇ OCHRANY IP44  - sme si  100% istí, že je chránený proti pevným prvkom s hrúbkou 1 mm a pádom z akéhokoľvek uhla zo všetkých strán.
 3. POLYKRYŠTALICKÝ SOLÁRNY PANEL - vyrobí o niekoľko percent viac elektriny ako štandardné solárne panely. Solárny článok je jeden veľký kryštál, v ktorom sa elektróny voľne pohybujú. Vlastnosti sú: najvyššia účinnosť (sú vyrobené z najlepšej triedy kremíka),  životnosťnabíjanie pri slabom slnečnom svetle, vyššia odolnosť voči vysokým teplotám

NAJLEPŠÍ SPÔSOB POUŽITIA

 • na terase, balkóne, verande alebo na prútenom stole, doska  - >> má odrážať potreby domácnosti, jemná a mihotavá žiara okolo vrhá teplejšie a príjemné svetlo
 • zdobenie stanov a vonkajších priestorov - >> má vytvoriť magickú atmosféru,
 • vo dverách vedúcich do záhrady alebo zavesených na stromoch, oplotení, alebo pozdĺž cestičiek, uličiek, príjazdových ciest  - >> má rozptýliť tmu a urobiť cestu bezpečnejšou.
 • zvýraznenie prvkov drobnej záhradnej architektúry, ako aj jazierok a bazénov,
 • doplnenie a zlepšenie rastlinných kompozícií.

Často prikúpené produkty, všetko skladom