Solárne LED záhradné svietidlo zapichovacie + senzor súmraku - 2W Cold IP65 Masterled senzor súmraku

15,90€ s DPH
Momentálne vypredané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Int. kód: 5903002036143
Množstvo:
LED reflektor SOLAR DRILLED so SNÍMAČOM SÚMRAK vybavený solárnym panelom značky Masterled uznávanej na trhu svietidiel je moderné osvetlenie, ktoré sa vyznačuje veľmi dobrou kvalitou vyžarovaného svetla a vysokou životnosťou. Vďaka profesionálnemu spracovaniu a použitiu najnovšej LED technológie  plní prezentovaný reflektor svoju úlohu aj v tých najťažších podmienkach. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jednoduchú inštaláciu namiesto starých, opotrebovaných a energeticky náročných tradičných halogénov. 

LED svetlomet je vybavený energeticky úsporným LED svetelným zdrojom ( 4 SMD Powerchips ) s výkonom  2Wstudenou  farbou svetla s farebnou teplotou  5500-6000K, pričom vyžaruje svetelný tok 120lm.  Svetlomet má  súmrakový senzor s uhlom detekcie 60°.  Svietidlo má  nastaviteľný dopad svetla  a nastavenie solárneho panelu , stačí otočiť ochranu, nastaviť ju do požadovaného uhla a ochranu opäť naskrutkovať. Reflektor  je možné namontovať aj na fasádu alebo stenu.

Rozmery: 100 x 270 x 340 mm

Doba prevádzky a nabíjania:

  • Doba pôsobenia:  cca 8 hodín
  • Doba nabíjania: cca 6-8 hodín na plnom slnku

Produkt sa rozsvieti so 100% jasom, keď zaznamená súmrak.

Halogénová LED je inovatívne zariadenie, ktoré možno použiť v exteriéri, napríklad na fasáde budovy, garáži alebo na stene. Použité materiály umožňujú veľmi dobrú ochranu pred poveternostnými vplyvmi (IP65) , ako je voda, prach alebo špina. 

Vďaka tomuto reflektoru ľahko osvetlíme rôzne povrchy, budovy, záhrady a zároveň zvýrazníme ich jedinečnosť, urobíme ich krajšími a pútavejšími.

Často prikúpené produkty, všetko skladom