Záhradné svietidlo stĺpikové - TEXAS grafitové - LED E27 - 74cm Polux

45,40€ s DPH
Skladom
Na externom sklade, odoslanie o 3-10 dní
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Výrobca: Polux
Int. kód: 5901508316189
Množstvo:
Záhradné svietidlo Texas s výškou 74 cm značky Polux je LED svietidlo vyrobené z kvalitného hliníka s prídavkom plastu, vyznačujúce sa originálnym a veľmi moderným vzhľadom. Produkt sa ideálne hodí ako vonkajšie osvetlenie.

Ako zdroj svetla je použitá LED žiarovka s päticou E27 (tzv. "veľký závit"). Nástenné svietidlo bolo prispôsobené pre prácu s energeticky úspornými LED svetelnými zdrojmi s maximálnym výkonom nepresahujúcim 12W, ktoré sa vyznačuje predovšetkým výrazne zníženou spotrebou elektrickej energie (úspora až 90%. Dizajn svietidla a použité materiály zabezpečujú vysoký mechanická odolnosť a odolnosť proti prenikaniu vody a prachu.

Záhradný stĺpik Polux Texas graphite je spojením klasiky a modernosti. Takáto kombinácia robí tieto svietidlá univerzálne použiteľnými a kvalitné materiály použité pri ich výrobe zaisťujú dlhú a bezproblémovú prevádzku.
Správne zvolená záhradná lampa uľahčuje večerný pohyb po pozemku, nielen ho osvetľuje, ale dodáva mu aj čarovnú atmosféru, aby čas strávený v ňom bol ešte príjemnejší.

Záhradný stĺpik Texas je praktickým a elegantným riešením najmä pre:

  • rodinné domy,
  • vily
  • záhrady,
  • terasy,
  • balkóny
  • moderné sídliská.

Často prikúpené produkty, všetko skladom