Nástenné LED solárne svietidlo - 3W - studená biela - čierne - Masterled

5,90€ s DPH
Skladom
Na externom sklade, odoslanie možné 1-4 dni
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Int. kód: 5903002034118
Množstvo:
SOLAR LED svetlomet so SENZOROM POHYBU A SÚMRAKU v čiernej farbe, vybavený solárnym panelom značky Masterled, uznávanej na trhu osvetlenia, je moderné osvetlenie, ktoré sa vyznačuje veľmi dobrou kvalitou vyžarovaného svetla a vysokou životnosťou. Vďaka profesionálnemu spracovaniu a použitiu najnovšej LED technológie plní prezentovaný reflektor svoju úlohu aj v tých najťažších podmienkach. Ako kompaktné rozmery a nízka hmotnosť umožňujú jednoduchú inštaláciu namiesto starých, opotrebovaných a energeticky náročných tradičných halogénov. 

LED svetlomet je vybavený energeticky úsporným LED svetelným zdrojom ( 20xSMD 2835 ) s výkonom  3Wstudenou  farbou svetla s farebnou teplotou  5500-6000K, pri vyžarovaní svetelného toku cca 200lm.  Svetlomet má  snímač pohybu a súmraku s uhlom detekcie  120°  a vzdialenosťou detekcie 3m.

Doba prevádzky a nabíjania:

  • Doba pôsobenia:  cca 8 hodín
  • Doba nabíjania: cca 5-6 hodín na plnom slnku

Po detekcii súmraku sa reflektor prepne do pohotovostného režimu a vypne sa, po detekcii pohybu sa zapne so 100% jasom.

Halogénová LED je inovatívne zariadenie, ktoré možno použiť v exteriéri, napríklad na fasáde budovy, garáži alebo na stene. Použité materiály umožňujú veľmi dobrú ochranu pred poveternostnými vplyvmi (IP65) , ako je voda, prach alebo špina. Tienidlo poskytuje rovnomerné osvetlenie. 

Vďaka tomuto reflektoru ľahko osvetlíme rôzne povrchy, budovy a zároveň zvýrazníme ich jedinečnosť, urobíme ich krajšími a pútavejšími.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

  • Batéria: 3,7V 1200mAh
  • Solárny panel: 0,55W 5,5V
  • Stupeň ochrany: IP65
  • Pozorovací uhol snímača: 120°
  • Detekčná vzdialenosť: 3m

Často prikúpené produkty, všetko skladom