Záhradná solárna dekoračná reťaz - 3,8m - 10 guličiek - teplá biela - Polux

11,10€ s DPH
Skladom
Na expedičnom sklade, môžeme odoslať ešte dnes
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Výrobca: Polux
Int. kód: 5901508309280
Množstvo:
 1. 10 závesných gúľ
 2. Doba  svietenia 8h.
 3. Dĺžka girlandy je 3,8 m.
 4. DIP LED s vysokým výkonom.
 5. Senzor šera - lampa  sa automaticky  zapne po  zotmení.
 6. Úspora energie  a jednoduchá inštalácia.
 7. Mechanický vypínač ON/OFF.
 8. Vysoký stupeň ochrany proti poveternostným vplyvom -  IP44.
 9. Amorfný  solárny panel -  nabíja sa počas zamračených dní.
 10. Výrobok je vyrobený z produktov najvyššej kvality.

Solárna  girlanda s  mliečnymi guľami  od  POLUX  bude dekoratívnym a praktickým osvetlením vašej záhrady. Okrúhly tvar solárnych rámov  dokonale zdôrazní spoločnosť väčších zelených rastlín. Guľôčky  sú umiestnené na  čiernom drôte  s dĺžkou  3,8 metra.

 • Solárne osvetlenie  je praktické aj ekologické. Použitie  prezentovanej  girlandy  poskytne fantastický  vizuálny efektIdeálny spôsob  , ako stráviť teplý letný večer v takomto atmosférickom osvetlení.
 • Vďaka  nevšednej hre svetiel  a  tieňov  zvýrazníte atmosféru zimnej záhrady a vnesiete  do okolia domu neopakovateľnú atmosféru.

Takáto maličkosť vo vašej záhrade určite vytvorí čarovnú zimnú atmosféru a očarí každého hosťa.

* HRA SVETLA A TIEŇA

 • Zaujímavý  svetelný efekt   dosiahnete nasvietením niektorých rastlín. -> Položením  na vetvu ihličnatého stromu získame efekt rozptýlenia tmy.
 • Osvetlenie  záhradnej steny  alebo  fasády domu  nám dáva nezabudnuteľnú hru tieňov.Km.
 • Voda v bazéne  alebo  v jazierku  bude vyzerať fantasticky, keď bude svetlo vychádzajúce z girlandy dopadať priamo na prúd vody!

*DIODA DIP LED

 • DIP LED dióda  má veľmi  dlhú životnosť,  je  odolná voči mechanickému poškodeniu  , ako aj vlhkosti a nízkej teplote, bez problémov odolá vibráciám, otrasom či pádom, je  ekologická  , pretože  neobsahuje  ortuť ani iné škodlivé látky . k životnému prostrediu. Km.

*SNÍMAČ SÚMRAKU

 • Lampa má  súmrakový senzor , ktorý automaticky aktivuje osvetlenie po súmraku.


* VSTAVANÝ ZDROJ SVETLA

 • Solárna reťaz  má integrovaný svetelný zdroj, ktorý svieti  teplým  bielym svetlom  (3000K)  - podobne ako prirodzené denné svetlo.Km. Teplá farba svetla umocňuje pocit relaxácie , je zvolené tak, aby navodilo  romantickú, rozprávkovú  atmosféru. Km.

* ÚSPORA ENERGIE a JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

 • Solárne osvetlenie  vám ušetrí únavnú a nákladnú inštaláciu elektrických rozvodov. Solárna girlanda  zachytáva slnečnú energiu a ukladá ju do batérie, vďaka čomu nám nevznikajú ďalšie finančné výdavky.

* VYPÍNAČ ZAP/VYP

 • Solárna lampa je vybavená mechanickým vypínačom ON / OFF,   ktorý  zapneme  raz , vďaka technológii sa lampa  zapína  a  vypína  sama v závislosti od dennej doby.
* TRIEDA OCHRANY IP44

Stupeň krytia  produktu je  IP44  , čo znamená, že si môžeme byť  100%  istí, že je chránený ako proti pevným prvkom s veľkosťou 1 milimeter, tak aj proti kvapkám padajúcim pod ľubovoľným uhlom zo všetkých strán.

* AMORFNÝ SOLÁRNY PANEL

Solárny panel je amorfný, vyznačuje sa pružnosťou a ľahkosťou, elegantným, tmavou farbou a vysokým výkonom (získava sa vďaka redukcii negatívneho oslnenia technológiou absorpcie slnečného žiarenia), vysokou energetickou účinnosťou aj pri slabom slnečnom žiarení (6-10 %).

* VÝROBNÝ MATERIÁL

Solárna girlanda je vyrobená z kvalitného plastu.
 

* ROZMER GIRLANDY

Girlanda je dlhá 2 metre, vzdialenosť medzi žiarovkami je 20 cm. Okrem toho je tu aj samotný kábel, ktorý má 1,8 m. Celková dĺžka solárnej reťaze je 3,80 metra.

 

Často prikúpené produkty, všetko skladom