Priemyselné LED osvetlenie

LED osvetlenie je najefektívnejšou a najúspornejšou formou náhrady klasického osvetlenia každej miestnosti. Súčasným trendom už nie je len úspora energii, ale aj ekologickosť a bezpečnosť osvetlenia. LED osvetlenie spája všetky moderné aspekty osvetlenia a vytvára najvhodnejšiu voľbu pre použitie v domácnostiach a hlavne v priemyselnom odvetví.

Priemyselné priestory ako sú skladové a výrobne haly, obchodné centrá, kancelárske budovy, čerpacie stanice, športové haly či mnohé iné priestory, ktoré vyžadujú vysoký svetelný tok a výbornú kvalitu svietivosti sa v súčasnosti nezaobídu bez kvalitného LED osvetlenia, ktoré v porovnaní so súčasným konvenčným osvetlením prináša mnoho ekonomických a kvalitatívnych výhod a v neposlednom rade ochranu životného prostredia.


Skladové a výrobne haly predstavujú priestory s tzv. non-stop svietením, z dôvodu dvoj a trojsmennej prevádzkovej doby, kedy je potrebné sa spoľahnúť na kvalitné osvetlenie, pretože sa využíva 24 hodín denne, 7 dni v týždni. Najvhodnejšiu voľbu pre tieto priestory a pre ďalšie priestory, ktoré vyžadujú stále svietenie predstavujúpriemyselné LED svietidlá, kedy nahradíme klasické halogénové reflektory alebo reflektory so sodíkovou výbojkou, ktoré sú náročné na energie a samotnú údržbu, kvalitnými LED priemyselnými reflektormi.

Výhody LED osvetlenia

Použitie LED osvetlenie vo Vašej spoločnosti môže výrazne prispieť k rozvoju Vášho podnikania vďaka základným výhodám LED osvetlenia:
  • úspora až 80% na elektrickej energii
  • extra úspora nákladov vďaka bezúdržbovosti LED svietidiel
  • znížená záťaž na klimatizáciu priestorov, vďaka nižšiemu produkovanému teplu LED diód
  • okamžitý nábeh na plný svetelný výkon
  • ochrana životného prostredia​

Ponuka LED osvetlenia

Každý priemyselná budova, obchodné centrum, kancelárske a mnohé ďalšie priestory majú svoje špecifika, a preto každý priestor potrebuje špecifické LED osvetlenie. Naša ponuka je najširšia pre všetky typy priemyselného LED osvetlenia. Z tohto dôvodu Vám radi poskytneme kompletný zoznam LED osvetlenia prioritne pre Váš projekt, aby ste dostali to najkvalitnejšie LED osvetlenie pre všetky Vaše priestory.

Súčasťou našej ponuky je aj verejné LED osvetlenie s vysokou svietivosťou a okamžitým nábehom na plný svetelný výkon, aby aj Vaše vonkajšie priestory boli ekologickejšie k životnému prostrediu a zároveň úsporné spotrebou elektrickej energie
.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0902 248 611 a my Vám radi zavoláme. Pošlite nám kontakt alebo informácie o Vašom projekte na mail info@profiledziarovky.sk a radi Vám pripravíme jedinečnú ponuku.

 

Ak plánujete výstavbu nových priemyselných priestorov alebo zvažujete renováciu starých priestorov, s priemyselným LED osvetlením ušetrite!
​