Philips hue led žiarovka e27 9w a60 16 mil.farieb

60,50€ s DPH
Momentálne vypredané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Výrobca: PHILIPS
Int. kód: 871829124175100
Množstvo:
Zoznámte sa s hue

Zapojte až 50 svetiel a ovládajte ich pomocou svojho smart zariadenie

Zapojte až 50 svetiel a ovládajte ich pomocou svojho smart zariadenie

Na moste Hue sa deje všetko podstatné. Je to most medzi vašimi žiarovkami a aplikáciou v smartfóne, pomocou ktorého môžete prepojiť naraz až 50 žiaroviek. Keď už sú žiarovky nainštalované, stačí si stiahnuť bezplatnú aplikáciu do smartfónu alebo tabletu. Pri prvom spustení vyhľadá aplikácia most a pripojí sa k svetlám. Po dokončení pripojenia môžete pomocou aplikácie ovládať vaše bezdrôtové žiarovky.


Experti vyvinuli nastavenie svetla, ktoré vám pomôže pri sústredení

Experti vyvinuli nastavenie svetla, ktoré vám pomôže pri sústredení

Vyberte si nastavenie koncentrácie „Concentrate“ a všetky vybraté LED žiarovky zmenia tón a jas tak, aby vám pomohli sústrediť sa a zostať bdelými. Toto svetelné nastavenie bolo testované v škole a deťom skutočne dopomohlo k zlepšeniu.
 

Teplota pednastaveného bieleho svetla vám pomôže naštartovať telo i myseľ

Teplota pednastaveného bieleho svetla vám pomôže naštartovať telo i myseľ

Vyberte si osviežujúce nastavenie „Energize“ a všetky vybraté žiarovky vás zaplavia jasným živým svetlom, ktoré vám dodá energiu a naštartuje vás. Dokonalé na chvíle, keď meliete z posledného.
 

Pomocou časovača môžete nastaviť upozornenia a s postupom času meniť osvetlenie

Pomocou časovača môžete nastaviť upozornenia a s postupom času meniť osvetlenie

Funkcia časovania umožňuje postupne meniť osvetlenie. Pomocou tejto funkcie môžete svetlá Hue zmeniť na ranný budíček, ktorý vás zobudí oveľa príjemnejšie ako bežný budík. Pomocou časovača môžete svetlá postupne vypínať, aby ste zaspávali prirodzenejšie. Alebo jednoducho nastavte zapnutie svetiel na konkrétny čas, napríklad pred príchodom domov, aby svetlá svietili, keď sa vrátite.
 

Pri čítaní si nastavte tón svetla na dokonale vyváženú bielu

Pri čítaní si nastavte tón svetla na dokonale vyváženú bielu

Vyberte si nastavenie „Reading“ a všetky vybraté žiarovky zmenia tón na biele svetlo dokonale vhodné na čítanie so správnou intenzitou. Jediným dotykom tlačidla sa tak z čítania stane skutočné potešenie.
 

Nastavte svetlá na upokojujúci jemný tón, pri ktorom sa skutočne uvoľníte

Nastavte svetlá na upokojujúci jemný tón, pri ktorom sa skutočne uvoľníte

Vyberte si nastavenie „Relax“ a všetky vybraté žiarovky sa prepnú na jemné upokojujúce žiarenie. Dokonalý protiliek na hektický deň a dokonalá výhovorka na to, aby ste si vyložili nohy.
 

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

Keďže máte k svetlám prístup cez webový prehliadač, nemusíte byť doma na to, aby ste mohli ovládať svoje domáce osvetlenie. Znamená to tiež, že most Hue môže byť okrem svetiel aj strážnym psom. Možno musíte ostať dlhšie v kancelárii, ale chcete, aby to vyzeralo, že ste doma – stačí zapnúť svetlá z obrazovky ponuky. Alebo ste možno na dovolenke – ak máte prístup na internet, nikto si ani nevšimne, že nie ste doma.
 

Zmeňte pomocou svetla svoje fotografie na paletu farieb

Zmeňte pomocou svetla svoje fotografie na paletu farieb

Vyberte si fotografiu zo svojho smartfónu či tabletu alebo jednoducho použite práve zosnímaný záber. Na obrazovke sa zobrazia ukazovatele každej bezdrôtovej žiarovky. Potiahnite ukazovateľ na farbu na fotografii a žiarovka Hue ihneď zmení farbu na tú, ktorú ste vybrali. Svoje obľúbené scény môžete tiež uložiť do akéhokoľvek smart zariadenia s podporou Hue a získať k nim tak jednoduchý prístup jediným dotykom. Scény môžete navyše aj zdieľať s komunitou Hue alebo si uložiť scény iných používateľov Hue.
 

Vytvorte si účet a majte tak k svojim svetlám prístup odvšadiaľ

To, že nie ste doma, ešte neznamená, že si nemôžete vychutnať prispôsobené svetlo. Vďaka účtu Hue máte prostredníctvom webového prehliadača alebo aplikácie bezdrôtový prístup k svojim svetlám, nech ste kdekoľvek na svete. Účet si môžete vytvoriť veľmi jednoducho. (www.meethue.com) Stačí si vybrať používateľské meno a heslo. Pri prvom prihlásení do ovládacieho panela Hue však musíte byť pripojení k domácej sieti Wi-Fi. Tak môžeme váš most prepojiť s vaším účtom.

16 miliónov farieb zo svetelného zdroja s pripojením na internet

Technológia v každej bezdrôtovej LED žiarovke Hue je veľmi špeciálna – zobrazuje rôzne tóny bieleho svetla, od teplej žlto-bielej až po žiarivú modro-bielu. Dokáže tiež zobraziť akúkoľvek farbu spektra. Žiarovky Hue sa presne prispôsobia vašej domácnosti. Stačí si len vybrať preferované svietidlo a umiestniť doňho žiarovky. Potom už len zapnite vypínač – je to skutočne jednoduché.

Technológia ZigBee umožňuje aktualizovať svetlá bezdrôtovo

Neustále vylepšujeme a aktualizujeme svetlá Hue, aby boli ešte užitočnejšie. Chceme sa uistiť, že budete môcť využiť všetky budúce aktualizácie a vylepšenia. Svetlá Hue fungujú v rámci siete ZigBee, ktorá zaručuje bezpečný a spoľahlivý systém ovládania svetiel. Umožňuje tiež bezdrôtové načítanie softvérových a firmvérových aktualizácií priamo do žiaroviek.

  • Na činnosť sa vyžaduje most Hue (súčasť štartovacieho balíka).
 

Technické údaje

Prípojka: Skrutkovacia pätica E27 
Faktor tvaru:  A60
Životnosť: 25 000 hodín
Teplota farieb:  16 miliónov farieb
Výkon vo wattoch:  9 W
Svetelný výkon: 
  • 16 miliónov farieb
  • Možnosť stmievania iba pomocou smart zariadenia
  • Od teplej po chladnú bielu farbu
  • Funkčné biele svetlo
Stmievanie: Možnosť stmievania iba pomocou smart zariadenia
Uhol lúča: 160° 
CRI: >80 
Výstup lumenov:   
  • 360 lm pri 2000 K
  • 510 lm pri 3000 K
  • 550 lm pri 6500 K
  • 600 lm pri 4000 K
Možnosť inovácie softvéru:  áno
Spustenie:  Okamžitý výstup svetla 100 % 
Rozmery: Výška: 110 mm, Šírka: 62 mm 
Prevádzková teplota:  0 °C – 40 °C
Záruka: 2 roky
Obsah balenia: žiarovka Hue: 1x
 
 
 

Často prikúpené produkty, všetko skladom