Philips hue led žiarovka e27 10w a60 16 mil.farieb

60,50€ s DPH
Momentálne vypredané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Výrobca: PHILIPS
Int. kód: 8718696461655
Množstvo:
Zoznámte sa s hue
 

Pohrajte sa so svetlom a vyberte si zo 16 miliónov farieb

Pohrajte sa so svetlom a vyberte si zo 16 miliónov farieb

Pohrajte sa so svetlom a vyberte si zo 16 miliónov farieb v aplikácii Hue na prispôsobenie svetla vašej nálade. Použite obľúbenú fotografiu a oživte daný špeciálny moment lúčmi svetla. Uložte si obľúbené nastavenia svetla a obnovte ich vždy, keď budete chcieť, a to jediným ťuknutím prsta.


Synchronizujte svetlá Philips Hue s filmami a hudbou

Synchronizujte svetlá Philips Hue s filmami a hudbou

Rozšírte svoj zážitok z TV na celú miestnosť alebo posuňte zážitok z hrania hier na vyššiu úroveň. Prevezmite si aplikáciu tretej strany a objavte úžasné možnosti, ktoré ponúka osvetlenie Philips Hue. Alebo zosynchronizujte svetlo so svojou obľúbenou hudbou a vychutnajte si naplno každý tón. Premeňte ktorúkoľvek miestnosť na tanečný parket a sledujte, ako svetlo reaguje na hudbu. Prevezmite si jednu z aplikácií tretej strany a začnite párty s osvetlením Philips Hue.
 

Teplota pednastaveného bieleho svetla vám pomôže naštartovať telo i myseľ

Teplota pednastaveného bieleho svetla vám pomôže naštartovať telo i myseľ

Vyberte si osviežujúce nastavenie „Energize“ a všetky vybraté žiarovky vás zaplavia jasným živým svetlom, ktoré vám dodá energiu a naštartuje vás. Dokonalé na chvíle, keď meliete z posledného.
 

Pomocou časovača môžete nastaviť upozornenia a s postupom času meniť osvetlenie

Pomocou časovača môžete nastaviť upozornenia a s postupom času meniť osvetlenie

Funkcia časovania umožňuje postupne meniť osvetlenie. Pomocou tejto funkcie môžete svetlá Hue zmeniť na ranný budíček, ktorý vás zobudí oveľa príjemnejšie ako bežný budík. Pomocou časovača môžete svetlá postupne vypínať, aby ste zaspávali prirodzenejšie. Alebo jednoducho nastavte zapnutie svetiel na konkrétny čas, napríklad pred príchodom domov, aby svetlá svietili, keď sa vrátite.
 

Pri čítaní si nastavte tón svetla na dokonale vyváženú bielu

Pri čítaní si nastavte tón svetla na dokonale vyváženú bielu

Vyberte si nastavenie „Reading“ a všetky vybraté žiarovky zmenia tón na biele svetlo dokonale vhodné na čítanie so správnou intenzitou. Jediným dotykom tlačidla sa tak z čítania stane skutočné potešenie.
 

Nastavte svetlá na upokojujúci jemný tón, pri ktorom sa skutočne uvoľníte

Nastavte svetlá na upokojujúci jemný tón, pri ktorom sa skutočne uvoľníte

Vyberte si nastavenie „Relax“ a všetky vybraté žiarovky sa prepnú na jemné upokojujúce žiarenie. Dokonalý protiliek na hektický deň a dokonalá výhovorka na to, aby ste si vyložili nohy.
 

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

Keďže máte k svetlám prístup cez webový prehliadač, nemusíte byť doma na to, aby ste mohli ovládať svoje domáce osvetlenie. Znamená to tiež, že most Hue môže byť okrem svetiel aj strážnym psom. Možno musíte ostať dlhšie v kancelárii, ale chcete, aby to vyzeralo, že ste doma – stačí zapnúť svetlá z obrazovky ponuky. Alebo ste možno na dovolenke – ak máte prístup na internet, nikto si ani nevšimne, že nie ste doma.
 

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (nie je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva. Jednoducho začnite s ľubovoľnou zo štartovacích súprav alebo samostatným premostením a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

 

Vytvorte si účet a majte tak k svojim svetlám prístup odvšadiaľ

To, že nie ste doma, ešte neznamená, že si nemôžete vychutnať prispôsobené svetlo. Vďaka účtu Hue máte prostredníctvom webového prehliadača alebo aplikácie bezdrôtový prístup k svojim svetlám, nech ste kdekoľvek na svete. Účet si môžete vytvoriť veľmi jednoducho. (www.meethue.com) Stačí si vybrať používateľské meno a heslo. Pri prvom prihlásení do ovládacieho panela Hue však musíte byť pripojení k domácej sieti Wi-Fi. Tak môžeme váš most prepojiť s vaším účtom.

16 miliónov farieb zo svetelného zdroja s pripojením na internet

Technológia v každej bezdrôtovej LED žiarovke Hue je veľmi špeciálna – zobrazuje rôzne tóny bieleho svetla, od teplej žlto-bielej až po žiarivú modro-bielu. Dokáže tiež zobraziť akúkoľvek farbu spektra. Žiarovky Hue sa presne prispôsobia vašej domácnosti. Stačí si len vybrať preferované svietidlo a umiestniť doňho žiarovky. Potom už len zapnite vypínač – je to skutočne jednoduché.

Technológia ZigBee umožňuje aktualizovať svetlá bezdrôtovo

Neustále vylepšujeme a aktualizujeme svetlá Hue, aby boli ešte užitočnejšie. Chceme sa uistiť, že budete môcť využiť všetky budúce aktualizácie a vylepšenia. Svetlá Hue fungujú v rámci siete ZigBee, ktorá zaručuje bezpečný a spoľahlivý systém ovládania svetiel. Umožňuje tiež bezdrôtové načítanie softvérových a firmvérových aktualizácií priamo do žiaroviek.

 

Technické údaje

Prípojka: Skrutkovacia pätica E27 
Faktor tvaru:  A60
Životnosť: 25 000 hodín
Teplota farieb:  16 miliónov farieb
Výkon vo wattoch:  9 W
Svetelný výkon: 
  • 16 miliónov farieb
  • Možnosť stmievania iba pomocou smart zariadenia
  • Od teplej po chladnú bielu farbu
  • Funkčné biele svetlo
Stmievanie: Možnosť stmievania iba pomocou smart zariadenia
Uhol lúča: 160° 
CRI: >80 
Výstup lumenov: 
  • 342 lm pri 2000 K
  • 570 lm pri 3000 K
  • 800 lm pri 4 000 K
  • 550 lm pri 6500 K
  • 80 lm/W účinnosť pri 4000 K
  • >80 CRI od 2000 – 4000 K
Možnosť inovácie softvéru:  áno
Spustenie:  Okamžitý výstup svetla 100 % 
Rozmery: Výška: 110 mm, Šírka: 62 mm 
Prevádzková teplota:  0 °C – 40 °C
Záruka: 2 roky
Obsah balenia: žiarovka Hue: 1x
 
 
 

Často prikúpené produkty, všetko skladom