Philips hue go náladová lampička 1x6w

110,70€ s DPH
Momentálne vypredané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Výrobca: PHILIPS
Int. kód: 8718696123096
Množstvo:
Rozjasnite akúkoľvek chvíľu, nech ste kdekoľvek

Spojené s vami
 

Prenosné svietidlo, ktoré zdvihne náladu v každej miestnosti

Prenosné svietidlo, ktoré zdvihne náladu v každej miestnosti

Vneste viac svetla do svojho každodenného života a vezmite si ho so sebou všade tam, kde ho najviac potrebujete. Výrobok Philips hue Go je najuniverzálnejšie svietidlo určené do domácnosti so svetelnou intenzitou až 300 lúmenov. Keď ho zapojíte do elektriny, umožní vám sfarbiť steny niektorou spomedzi 16 miliónov dostupných farieb alebo si vybrať ľubovoľný odtieň bielej – od studených po teplé, od maximálneho jasu po silne tlmené svetlo. Keď ho odpojíte od elektriny, svietidlo hue Go sa premení na prenosný svietnik, ktorý môžete nosiť so sebou, aby dotváral atmosféru a vrhal to najlepšie svetlo na vaše aktivity. Pohrávajte sa so svetlom po svojom – jediným obmedzením je vaša vlastná fantázia.
 

Inteligentná správa napájania z batérie pre maximálnu slobodu

Inteligentná správa napájania z batérie pre maximálnu slobodu

Osvetľujte priestory novými kreatívnymi spôsobmi a zároveň ďalej využívajte všetky možnosti pripojenia, ktoré ponúka svietidlo Philips hue. Svietidlo Philips hue Go je napájané nabíjateľnou internou batériou, ktorá po 1,5 hodinovom nabíjaní vydrží napájať zariadenie po dobu 3 hodín. Jednoducho odpojte svietidlo hue Go od elektriny a vezmite si ho so sebou kamkoľvek ho v domácnosti budete potrebovať. Svietidlo hue Go je v prenosnom režime tiež možné kompletne ovládať inteligentným zariadením. Vstavaný systém správy napájania z batérie maximalizuje dobu prevádzky na batériu.
 

Ovládanie na výrobku na zmenu svetelného efektu

Ovládanie na výrobku na zmenu svetelného efektu

Svietidlo Philips hue Go je možné pohodlne a rýchlo ovládať dokonca aj bez inteligentného zariadenia. Nastavenia svetla je možné ovládať priamo stláčaním inteligentných ovládacích prvkov na výrobku. Vyberte si ľubovoľný zo 7 rôznych svetelných efektov: funkčné teplé biele svetlo, chladné energické denné svetlo a 5 prirodzených dynamických svetelných efektov vhodných na špeciálne príležitosti.
 

Umocnite výnimočné okamihy dynamickým osvetlením

Umocnite výnimočné okamihy dynamickým osvetlením

Svietidlo Philips hue Go obsahuje 5 patentovaných prirodzených dynamických efektov: útulná sviečka, nedeľná káva, meditácia, magický les a nočné dobrodružstvo. Každý dynamický efekt má vlastný charakteristický priebeh a kombináciu farieb, aby vytvoril tú pravú atmosféru. Ideálne riešenie pre romantickú večeru, relaxačný kúpeľ či okamihy rozjímania.
 

4 svetelné recepty pre vaše denné aktivity

4 svetelné recepty pre vaše denné aktivity

Získajte to najlepšie svetlo pre všetky vaše aktivity. Svietidlo Philips hue obsahuje 4 svetelné recepty, pomocou ktorých si dokážete správne posvietiť na všetky vaše denné aktivity. „Energický“ recept vás ponorí do chladného a podmanivého svetla, ktoré vám dodá potrebnú energiu. Recept „Koncentrácia“ pomocou precízne nastaveného ostrého bieleho svetla zvýši vašu schopnosť koncentrácie, aby ste zvládli všetky svoje denné aktivity. Recept „Čítanie“ generuje optimálne teplé biele svetlo, ktoré nenamáha vaše oči – ideálna voľba na čítanie dobrej knihy. Recept „Relaxácia“ vám pomôže oddýchnuť si s jemnej žiariacim bielym teplým svetlom.
 

Používajte časovače a svetelné notifikácie na spríjemnenie každodennej rutiny

Používajte časovače a svetelné notifikácie na spríjemnenie každodennej rutiny

Do každého nového dňa sa prebúdzajte oddýchnutí a svieži. Umocnite efekt spánku tým najprirodzenejším procesom prebúdzania. Toto svietidlo Philips hue vás budí jemným a prirodzeným spôsobom. Postupne narastajúca intenzita svetla vo vás budí dojem, akoby ste sa zobúdzali s vychádzajúcim slnkom. Naprogramovať môžete aj časovače, prípadne svietidlo Philips hue nastaviť tak, aby vás upozorňovalo na prichádzajúce hovory, správy, nové udalosti na sociálnych sieťach, počasie či vám prinášalo iné relevantné informácie prijaté prostredníctvom inteligentného zariadenia.
 

Svetlo, ktoré je naviazané na hudbu, televíziu a hry

Svetlo, ktoré je naviazané na hudbu, televíziu a hry

Vychutnajte si svetelné efekty synchronizované s vašou obľúbenou hudbou, rozšírte svoj zážitok z technológie AmbiLight TV na celú miestnosť alebo prehĺbte zážitok z hrania hier svietidlami Philips hue v kombinácii s externými aplikáciami.
 

Kompletná možnosť kontroly z inteligentného zariadenia s rozšírenými funkciami

Kompletná možnosť kontroly z inteligentného zariadenia s rozšírenými funkciami

Keď svietidlo Philips hue prepojíte s mostom aplikácie hue, získate prístup ku kompletnej ponuke možností osvetlenia. Svietidlo hue je možné ovládať bezdrôtovo z ľubovoľného zariadenia so systémom iOS alebo Android prostredníctvom aplikácie Philips hue alebo ľubovoľnej externej aplikácie vyvinutej pre systém hue. Nastavujte časovače, notifikácie, alarmy, geografické hranice na účely softvérového zabezpečenia a synchronizujete ho so systémom domácej zábavy, aby ste dokázali kompletne využiť možnosti ponúkané systémom hue.
 

Často prikúpené produkty, všetko skladom