Philips hue 31155/31/ph phoenix zabudované bodové svietidlo 1x5w

63,10€ s DPH
Momentálne vypredané
Doprava zadarmo pri objednávke nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
Výrobca: PHILIPS
Int. kód: 8718696126622
Množstvo:
Svetlo, ktoré zodpovedá danému okamihu

Spojené s vami

  • Zapustené bodové svietidlo

4 svetelné recepty pre vaše denné aktivity

4 svetelné recepty pre vaše denné aktivity

Získajte to najlepšie svetlo pre všetky vaše aktivity. Svietidlo Philips hue obsahuje 4 svetelné recepty, pomocou ktorých si dokážete správne posvietiť na všetky vaše denné aktivity. „Energický“ recept vás ponorí do chladného a podmanivého svetla, ktoré vám dodá potrebnú energiu. Recept „Koncentrácia“ pomocou precízne nastaveného ostrého bieleho svetla zvýši vašu schopnosť koncentrácie, aby ste zvládli všetky svoje denné aktivity. Recept „Čítanie“ generuje optimálne teplé biele svetlo, ktoré nenamáha vaše oči – ideálna voľba na čítanie dobrej knihy. Recept „Relaxácia“ vám pomôže oddýchnuť si s jemnej žiariacim bielym teplým svetlom.
 

Pokročilé vytváranie atmosféry s teplým až studeným bielym svetlom

Pokročilé vytváranie atmosféry s teplým až studeným bielym svetlom

Nastavte tú pravú atmosféru so širokou škálou krásnych prirodzených bielych svetiel LED. Pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení nastavte akýkoľvek odtieň bieleho svetla od chladného povzbudzujúceho denného svetla (6 700K) až po upokojujúce teplé biele svetlo (2 200K).
 

Beznámahové a jemné stlmenie bez znovu pripájania vášho domu

Beznámahové a jemné stlmenie bez znovu pripájania vášho domu

Nastavte jas svietidiel Philips Hue ľahko a bez námahy pomocou inteligentného zariadenia. Bez potreby znovu pripájania alebo inštalácie nástenného stmievača.
 

3D textúra pre trblietavý svetelný efekt

3D textúra pre trblietavý svetelný efekt

Hue Phoenix obsahuje 3D textúru, ktorá vylepšuje vzhľad a poskytuje príjemné rozptýlenie svetla. Povrch lampy je pokrytý hexagonálnym vzorom, ktorý zachytáva a odráža svetlo, ktoré vytvára trblietavý efekt. Efekt sa mení v závislosti od uhla pohľadu, čo z Hue Phoenix robí vo vašom domove dynamický a neprehliadnuteľný dekoratívny kúsok, aj keď sú svetlá vypnuté.
 

Kompletná možnosť kontroly z inteligentného zariadenia s rozšírenými funkciami

Kompletná možnosť kontroly z inteligentného zariadenia s rozšírenými funkciami

Keď svietidlo Philips hue prepojíte s mostom aplikácie hue, získate prístup ku kompletnej ponuke možností osvetlenia. Svietidlo hue je možné ovládať bezdrôtovo z ľubovoľného zariadenia so systémom iOS alebo Android prostredníctvom aplikácie Philips hue alebo ľubovoľnej externej aplikácie vyvinutej pre systém hue. Nastavujte časovače, notifikácie, alarmy, geografické hranice na účely softvérového zabezpečenia a synchronizujete ho so systémom domácej zábavy, aby ste dokázali kompletne využiť možnosti ponúkané systémom hue.
 

Získajte svetelné upozornenia a zostaňte pripojení

Získajte svetelné upozornenia a zostaňte pripojení

Nastavte svietidlá Philips Hue tak, aby vás upozorňovali na prichádzajúce hovory, správy, aktualizácie v rámci sociálnych médií, stretnutia, počasie a ďalšie príslušné prenosy údajov získavané prostredníctvom vášho inteligetného zariadenia. Prostredníctvom platformy IFTTT môžete nastaviť rôzne reakcie vašich svietidiel. Okolité svetelné upozornenia funkcie Hue predstavujú príjemný spôsob, vďaka ktorému budete informovaní a pripojení.
 

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

Nastavte zapínanie a vypínanie svietidiel, keď ste mimo domova

Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď ste preč. Nastavte plánované alarmy alebo použite časovače na zapnutie a vypnutie svetiel v pevnom alebo náhodnom čase. Vďaka online prístupu môžete ovládať domáce osvetlenie priamo pomocou aplikácie vo vašom inteligentnom zariadení. Aktivujte v aplikácii zónové monitorovanie (geofencing) a vaše svetlá sa automaticky zapnú a vypnú, keď vstúpite do domu alebo keď ho opúšťate. Pohodlné a bezstarostné – kdekoľvek ste.
 

Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

Pripojte až 50 žiaroviek a svietidiel hue

K mostu Philips hue môžete pripojiť až 50 žiaroviek alebo svietidiel. Jednoducho začnite s ľubovoľnou so štartovacích súprav a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips hue. Svoje svietidlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips hue určenej pre inteligentné zariadenia so systémom iOS a Android.

Často prikúpené produkty, všetko skladom